BAKAN TEKİN, MAMAK FEN LİSESİNİN İFTAR SOFRASINA KONUK OLDU  
BAKAN TEKİN, MAMAK FEN LİSESİNİN İFTAR SOFRASINA KONUK OLDU

BAKAN TEKİN, MAMAK FEN LİSESİNİN İFTAR SOFRASINA KONUK OLDU

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Mamak Fen Lisesinin düzenlediği iftar programına sürpriz yaparak öğretmen, öğrenci ve velilerle birlikte iftar yaptı. 

Mamak Fen Lisesi Müdürü Hacer Baştürk'ün 18 Mart tarihindeki Mamak Eğitim Yöneticileri Toplantısı'nda Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'i okulun iftar programına davet etmesi üzerine Bakan Tekin bugün sürpriz bir ziyarette bulunarak okulun iftar sofrasına konuk oldu. 
 
Mamak Fen Lisesinin bahçesinde düzenlenen iftar programında iftar saatini bekleyen öğretmen, öğrenci ve veliler, Bakan Tekin'i karşılarında görünce büyük bir şaşkınlık ve heyecan yaşadılar. 
 
Daha sonra yemek tezgâhına geçen Bakan Tekin, davetlilere yemek dağıttıktan sonra sıraya girerek yemeğini aldı. 
 
Öğretmen, öğrenci ve velilerle birlikte iftarını açan Bakan Tekin, bir süre sohbet etti. 
 
Bakan Tekin, sürpriz iftar ziyaretine ilişkin yaptığı değerlendirmede, "Meslektaşlarım, öğrencilerimiz ve velilerimizin okullarının bahçesinde düzenledikleri iftar programına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdik, iftar sofralarına konuk, sohbetlerine ortak olduk. Bizlere gönüllerini ve sofralarını açan Mamak Fen Lisesi ailesine ve Kızılay Mamak Şubesi gönüllülerine teşekkür ediyorum. Eğitimin gücüyle yükselen büyük bir aileyiz." ifadelerini kullandı.

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.