BAKAN YARDIMCISI ÖKTEN İLE ŞEHİT ÖĞRETMENLERİN YAKINLARI, "100. YIL EĞİTİM ORMANI"NA FİDAN DİKTİ  
BAKAN YARDIMCISI ÖKTEN İLE ŞEHİT ÖĞRETMENLERİN YAKINLARI,

BAKAN YARDIMCISI ÖKTEN İLE ŞEHİT ÖĞRETMENLERİN YAKINLARI, "100. YIL EĞİTİM ORMANI"NA FİDAN DİKTİ

Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Celile Eren Ökten ile şehit öğretmenlerin yakınları, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Şehit Öğretmenler Abidesi'ni ziyaret ederek "100. Yıl Eğitim Hatıra Ormanı"na fidan dikti.

Bakan Yardımcısı Ökten, şehit öğretmenlerin yakınlarıyla 24 Kasım Öğretmenler Günü programları kapsamında Ankara Keçiören'de Millî Eğitim Bakanlığınca oluşturulan Öğretmen Hatıra Ormanı ve Şehit Öğretmenler Abidesi'ni ziyaret etti.
 
Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Cevdet Vural, Ankara Millî Eğitim Müdürü Yaşar Koçak ve daire başkanlarının da katıldığı ziyarette dualar edildi.
 
Şehit öğretmenleri anmak üzere Şehit Öğretmenler Abidesi'nde Kur'an-ı Kerim tilaveti ile devam eden programda Bakan Yardımcısı Ökten ve beraberindekiler, Şehit Öğretmenler Abidesi'ne karanfil bıraktı.
 
Şehit öğretmenlerin yakınları, tören sonunda kendilerine ayrılan "100. Yıl Eğitim Hatıra Ormanı"na fidan dikti. Program, öğrenciler tarafından tohum koçanlarının saçılmasıyla sona erdi.

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.